Być może wtedy była źle zmierzona, bo raczej chudnąc ni

PostWys³any: Czw 10:53, 27 Mar 2014    Temat postu: Być może wtedy byÅ‚a źle zmierzona, bo raczej chudnÄ…c ni

nie wiem co mam zrobić... [link widoczny dla zalogowanych] Moge sie tylko zapytac o cos 6 dlaczego akurat w Paryzu ? Dziękuję Wiki za zainteresowanie!!
-Jej przyszły (bo tylko patrzec jak sie zeswatają)chłaopak,
osobiscie nosze adidaski tylko do krótkich spodenek ..
piszcie

Tam zarobki sa lepsze w porownaniu z kosztami utrymania. [link widoczny dla zalogowanych] Brązowy z płynem w środku.

4). A mi się podobają imiona: Strasznie długo to trwa Kama_ama. A czarnych duzo, fakt. [link widoczny dla zalogowanych]
muszę sobie powtórzyć, bo to już rok płaciłam 100 zł razem z kamieniem pozdrawiam Do ameryki bo mnie tam jeszcze nie bylo panowie reprezentują wysoki poziom a niebawem się o tym przekonam osobiście. jasny braz(jak wiekszosci polek) Pewnego dnia tak owy znudzil mi sie i postanowilam zrobic sie na czarno...Kilkadziesiat min i bylam ognista szatynka sposobem domowym. dla mnie tipsy to taneta!!kazdy wokol o tym trabi!!czy widzialyscie tispy u znanych aktorej prezenterek ????ja mam swoje dlugie i ldne paznokcie...az czasem niektorzy pytaja sie czy to szcztuczne....tipsy to TANDETA!!! To bzdura, ze z KAZDEJ brzyduli mozna zrobic piekna kobiete.
mam nadziejÄ™, ze siÄ™ przyda!