PostWys³any: Wto 23:16, 25 Mar 2014    Temat postu: http://demotywatory.pl/4161028/Piekno

nigdy nie dretwieje maly. adwokat kraków A ona ze stoickim spokojem : Wtedy mogÅ‚am zwalić winÄ™ na rodziców i lekarzy...powiedzieć ze to oni sÄ… \źli\ bo KAZALI mi tu zostać, oczywiÅ›cie to że robili to dla mojego dobra siÄ™ wtedy nie liczyÅ‚o ..a teraz..kurcze..idÄ™ na wÅ‚asnÄ… proÅ›bÄ™, rodzice to popierajÄ… ale to ja podjęłam decyzjÄ™..nie grozi mi Å›mierć, a wózek w perspektywie 40 lat nie robi takiego wrażenia- bÄ™dzie albo nie...pcham siÄ™ do sali tortur z nadziejÄ… że jak przez niÄ… przejdÄ™ to dostanÄ™ lizaka...i nie wiem czy dam radÄ™.
Ale z blizna wszystko okay??????
No właśnie z piwka trzeba zrezygnować...ale już chyba od poniedziałku, bo mam zaproszenie na jedno małe...Wiem, wiem każda wymówka jest dobra, ale przeciez tej nadwagi nie mam bo los się uwziął prawda
pozdrawiam
Na poczatku, po ciazach wazylam 74kg, zaczelam chodzic na sale sportowa i wlasnie przestrzegac 5 posilkow co3/4 godz, to dalo efekty po ok 3 miesiacach warzylam 68, czyli 6 kgmniej - ale jadlam duze posilki mimo wszystko i deseru tez sobie zbyt czesto nie odmawialam, za to na silowni dawalam kopa czasem w sumie (kardio+silowe+rozciaganie) dawalo intensywne 1,5 godz., Ale zaczal sie okres chorob, przy dzieciach non stop przez 1,5 miesiaca, po tym olalam wszystko i pieknie powrocilam do 72 kg, z tad rok temu z dukanem i cwiczeniami zeszlo do 62, po zaprzestaniu jednego i drugiego jeszcze do 58, a teraz sie kroi na 60/61, a obiecalam sobie ze nie dopuszcze do przekroczenia 60 kg.
Od razu!!!To może być od serca.
Ale w Krakowie trafić na dobrego frtzjeza to prawdziwy cud.
Poważnie.
Kotusia wierze Ci,ze jestes zadowolona,a jak bardzo to napewno tylko Ty wiesz bo Ty widzisz roznice jak patrzysz na ladne usteczka Gratulacje

pozdrawiam wszystkie dietkujÄ…ce portal społecznościowy KiedyÅ› znaÅ‚em takie strony (fora), na których ludzie prosili o pomoc w znalezieniu piosenek, ale nie pamiÄ™tam już.Przepraszam.

Ta szkoła pracuje na kosmetykach alfaparf i teraz moja siostra nie chce słyszeć o zadnych innych farbach Może też powinieneś najpierw zrobić kurs, a potem szukać jakiś szkoleń dodatkowych? Mam teraz masę rzeczy do napisania ( goni mnie praca naukowa), a z tym bólem głowy to nie potrafię pracować. Ciesze sie, ze Tobie sie udalo! 1 TOREBKA PRZYPRAWY DO ZUP LUB KILKA KOSTEK BULIONOWYCH Oktavka,Macro a jak wasze wrażenia? sex anonse
Leje je domestosem potem te od razu zdychają ! Tak jak ja nie wiedzialam nic o jego zonie. Czytałam ze własnie jak sie nagle odstawi to częśto następuje poronienie ale tez wiadomo mi że Bromergonu sie nie stosuje w ciązy bo powoduje uszkodzenia płodu w bardzo wczesnej ciązy. nigdy ! Daj znać kiedy zaczynamy!!! [29.05] 16:42 chyba tak byc powinno Czasami płakałam przez to, że nie mogę zapiąć spodni ani nie mogę ubrać już mojej ulubionej sukienki.Siostra poleciła mi spróbować poćwiczyć na orbitrku,ale magnetycznym (on naprawde chodzi cichutko).
ale jak ją ostatnio zobaczył na jakims koncercie w tv.....to zamarł.
A ja jestem poirytowana, obie panie byly naprawde ladne, a przynajmniej w normie.
pod moim łóżkiem leży deska i czeka na następne ferie zimowe - jakos nie wyobrażam sobie żebym nie mogła po tym normalnie funkcjonować.
Jestem złą matką, ojca to tak jakby nie mieli, bo on najbardziej kocha wódę.
Wolskiej w Warszawie.
A tu zaszlam calkiem naturalnie.
mam podobnÄ… sytuacjÄ™.