Autor Wiadomo舵
PostWys砤ny: Czw 13:15, 27 Mar 2014    Temat postu: W艂a艣ciwie wog贸le ich nie czesz臋.

wi臋c mo偶e tutaj czego艣 szukaj? portal społecznościowy Jeste艣 sprzedawc膮 tych spodni ??
..
G贸rniak moim zdaniem jest pi臋kna.
wklejcie link tutaj do stronki z zdj臋ciami z ta艅ca z gwiazdami
pozdrowienia

z kolei ostrzegam przed salonami w akademikach, nacielam sie strasznie seks oferty Ja chc臋 sobie zrobi膰 kolzyka w p臋pku ale si臋 strasznie boje , chocia偶 ju偶 od 3 lat chc臋 i nie mam odwagi.

DO ja by艂am ostatnio!!! Ps odchodz膮c od tematu jak malujesz te kwiatuszki ? A podczas g艂od贸wki nie wolno ) to samo teraz dzieje sie w mys艂owicach jedna wielka ku.. w nocy przed operacj膮 czyta艂am sobie biblie, w mojej klinice przy ka偶dym 艂ozku jest biblia.. seks ogłoszenia
Nic bardziej mylnego do tego jeszcze doszedl bol pochwy w miejscu szycia:/ Cz臋sto nawet nie wiecie co dziej臋 si臋 w Waszych organizmach do czasu, a偶 pojawi膮 si臋 zdecydowane sygna艂y ostrzegawcze. Dla mnie by艂o by pora偶k膮 gdyby cho膰 jedno z dzieci mia艂o tak samo jak moje w szkole czy przedszkolu. niezdolno艣膰 psychiczna do podj臋cia obowi膮zk贸w ma艂ze艅skich (cos jak niezgodno艣膰 charakter贸w przy rozwodzie cywilnym, czyli pow贸d - wytrych). Opowiedzia艂abym Ci trzy historie--kobieta+Turek; Dziwne bo ja od kiilku lat uprawiam fitness, chodze na si艂ownie i zawodowo tancze i tez mam umi臋艣nione cia艂o.....ale sorry.....nie mam wylewaj膮cego sie t艂uszczu zza spodni ani monstrualnych rozmiar贸w ud jak ma ona!!!! wiadomo ze jest roznorodnosc na swiecie.jedni maja siwe wlosy i tylko 19 latek//znam takich// a inni nie maja siwizny do 60 jak moja tesciowa.
no fakt jest napisane
napisz.mi.meila.prosze
zabieg mia艂 by膰 w czwartek, wi臋c we 艣rod臋, co b si臋 wyluzowa膰, zjad艂am pyszn膮 kolacj臋, posz艂am z m臋偶em do kina na komedi臋 i lzuik.
Ja tam tylko podrozowalam i , na szczescie, nie musialam sie wciskac w ich rzeczy, szczegolnie na dlugosc,przy wzroscie 170cm
wyznam teraz 偶e to mi艂o艣膰 od pierwszego spojrzenia
Piszesz ze niema diet cud i tu sie z Toba zgadzam w pelni.
widze tu dowcipnisia ciesz sie ze nie masz takiego problemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lito艣ci, ona jest paskudna