Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Bardzo jestem ciekawa

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Nie 11:29, 23 Mar 2014    Temat postu: Bardzo jestem ciekawa

Ale miałam ubaw bo widok komiczny, żałuję że zdjęć nie zrobiłam, bo M by się też pośmiał. [link widoczny dla zalogowanych] koroniewska fajna ma budowe - bo jest zgrabna -SZYSZKI CHMIELU-sprawia,że włosy są miękkie,bardziej puszyste,również wzmacnia.
Korzyści na różnych płaszczyznach są ogromne.
Poczytałma w necie coś wiecej na ten temat, i faktycznie moze sie tak zdażyć przy całkowitym wycieciu tarczycy ponieważ przytarczyce to wielkości grochu na ogół 4 małe kulki ktore mogą być różnie u kazdego człowieka rozmieszczone i czasem zamias znajdować sie po bokach tarczycy to mogą tkwic w miąższu w środku.
I nikt mi nie wmowi, ze taka Kate Moss albo Sienna Miler wyglada super mega sexy w tych rurkach-\'\'gumach\'\' i do tego jeszcze balerinki, no po prostu ochyda:/
Dentysta powiedział, że mogę jeść od razu.

To dopiero byłby program nr 1 . [link widoczny dla zalogowanych] bolem ;/

Jestem tu już drugi raz i nie ma nudy. Moge opowiedziec o moich poczynaniach. --na kilka dni przed zbliżającym się terminem porodu nalezy zastosować dietę lekkostrawną, wyeliminować potrawy smażone, tłuste, ciężkostrawne: Bo już zgłupiałam..Pomocy!! Lidowiczki jak tam u was po L waga leci w dół czy stoi wmiejscu? [link widoczny dla zalogowanych]
miało być sędzia oniemiał poniekąd................. Ja mam jutro o 12.00 USG, GIN mi powie czy mam OWU bo jak byłam miesiąc temu co miałam PRL 33,7 to noie miałam, a teraz po bromku mam 8,0...Zobaczymy Najlepiej to tam dojechać 5 lub 860, choc 860 jest pospieszny i nie zawsze stoi tam gdzie chcesz, najlepiej 5 bo staje wszedzie, troche dlugo pojedziesz bo ok. aleczka śmiesznie 3 twoje wpisy Co do pozycji, zależy, zazwyczaj leżę na lewym boku, z jedną noga ugiętą. piszą do siebie listy gorące i zimne btw.
gorzej!
na forum twoj cialo sa zdjecia ust powiekszonych tluszczykiem sa sliczne
Niestety, to raczej nie ciaza, bo na usg lekarz stwierdzil, ze owulacji nie bylo Echh.
Podobnie z umiejętnościami p.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)