czesc jestem basia rodziłam w tej klinice jest super miała

PostWys³any: Wto 7:20, 25 Mar 2014    Temat postu: czesc jestem basia rodziÅ‚am w tej klinice jest super miaÅ‚a

nie jest prawdą to ,że maścią tribiotic powinno się smarować . [link widoczny dla zalogowanych] Dostaje się trzy próbówki, w każdej jest długi wacik, jak do ucha, tylkodłuższy i tego samego dnia należy ten wacik wyjąć z próbówki i włożyć sobie do odbytu, albo do kału.
ja wziełam dziś 1 tabse jakieś pół h temu.
anty.Cerazette.
http://www.allegro.pl/item98762767_skoropodob ne_spodnie.html
Wszystko co jadalne zamroziłam Jakże miałabym nie wytrzymać?

pomóż kobiecie, bo się wypłacze na amen [link widoczny dla zalogowanych] Do Faceta który zna temat:

Opisze Ci wszytko. to się nazywa raczej FLIZELINA ROBILA MNIE I W TYM SAMYM CZASIE DRUGA PANIA. Z góry dziękuję poszlam do fryzjerki...nalozyla mi platynowy..rezultat? [link widoczny dla zalogowanych]
dżięki między innymi forum kafeteri znalazłam . Przyszedł termin i bóle. czesc mam pytanie pasuje mi miec za nedlugo plaski brzuszek tzn za miesiac pasuje mi te cwiczenia przyspieszyc moge sobie np zrobic cwiczenia z 1dnia (jak powinnam ) + 2.3 dzien ??:> czyli zrobic 1.2.3 dziec czwiczen??:> To jak by jeszcze któras z pań nie wiedziała gdzie mozna kupić coś fajnego za zadziwiająco niską cenę. nie dam Ci wpadac w dolki! Hej, ja miałam zatruwanego zęba ,w czwartek, ząb nie boli ale mam takie dziwne uczucie jakby byl obcy i sam chcial mi wyjsc z buzi . I biorę bodymax.
Na początku brzuch jest opuchnięty (nie miałam żadnych krwiaków), ciężko jest wstawać z łóżka, przekręcać się z boku na bok, chodzić wyprostowanym.
a uważam, że Gosia Kożuchowska stosuje dietę zbyt drastyczną i pewnie przy jej trybie życia (dużo pracuje i pewnie wstaje bardzo wcześnie rano) wygląda później w filmach jak z krzyża zdjęta, naprawdę to nie wygląda ładnie i te mocno podkrążone oczy
A tą torbiel wykrył przypadkowo.