czy dla was to naprawdę jakaś nowość?

PostWys³any: Czw 11:26, 20 Mar 2014    Temat postu: czy dla was to naprawdÄ™ jakaÅ› nowość?

Push It to the Limit [link widoczny dla zalogowanych] podobno vollbela ma się utrzymywać 12 miesięcy i nie daje opuchnięć - tak mi ostatnio powiedziała lekarz na konsultacji to mi się wydaje, że Cichopek to ma tak z 80D a Mucha duże C.
Sama torebka włosowa nie zapewni zdrowego wzrostu włosów bez odpowiednich składników pokarmowych, których brak powoduje wypadanie włosów.
to nawet lepiej ze tak rodzila..
Pewnie,że są inne mozliwości.Ale zależy w jakiej jesteś sytuacji finansowej i oczywiscie od znajomości też

Posłuchaj rad i dla swojego dobra idź na jakąś terapię. [link widoczny dla zalogowanych] Rower i chodzenie po górach powodują bardzo duze spalanie zastanawiam sie czy przypadkiem twoje sadełko nie zamienia się w piękne mięśnie ...

A jak sie nie będzie zgadzał to tylko na jego niekorzyść. Kamil zostawił Dorote i miedzy nami zaczęło coś iskrzyć...Kilka razy wyznał mi miłość itp., ale nie chodziliśmy ze sobą. Pozdrowionka !! masażysta z empiro jesli planujesz wyjechac na stale podejrzewam ze tez bedziesz musiala pozbierac pare papierkow z potwierdzeniem oficjalnym... [link widoczny dla zalogowanych]
Lekarz opowiadał mi kiedyś że przychodzą takie osoby podobnego wzrostu i mówią że chcą się wydłużać to lekarze każą udać im się do lekarza ale tego od głowy. A na początek kilka ciepłych słów do Gutto: problem leży w tym że nie rozumiecie facetów My mamy inny mechanizm seksualny niż wy i to musicie zaakceptować a nie robić z tego problemów Dalszego twój mąż nie chce oglądać i nie przyznaje się do tego bo wie że ty tego nie lubisz wiem po takim twoim stwierdzeniu.... fakt że robi takie rzeczy podczas oglądania tych kobiet (nie chcę powiedzieć dosadniej) jest dla mnie przerażajacy... Witam. glodowka -czyl ity6lk owoda..... Ja dopiero zaczynam moja przygode z M, mam na prawde sporo do stracenia moich NIE kochanych kilogramów. Wszystko było ok przez 7 miesięcy.
a co ostatniego tomu...ja mam bzika.