Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

czy nie przemiesci mi sie kwas jak bede za mocno masowac?

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Pon 17:11, 24 Mar 2014    Temat postu: czy nie przemiesci mi sie kwas jak bede za mocno masowac?

Pozdrawiam Was! [link widoczny dla zalogowanych] Jeśli jest czerwona skóra dookoła paznokcia, to trzeba zrobić wymaz.
Nie jestem podszywaczka, po prostu wprowadzilam cos dla rozluznienia humoru, a takze wpasowania sie w klimat tego forum, zeby Wam pokazac, ze jestem ze wszech miar idealna.
kręcone przy tego typu ubiorze.Kok dla 18-latki nie pasuje.
MasaĹĽysta z empiro
[link widoczny dla zalogowanych] 23067156&ListingType=5&ListingSort=1&PageNum=1&Catg=20697 Trudno mi określić bo nie mam jej przed oczami ale zbliżony, raczej kolor jak ten żakiet (mój chyba jest mniej jaskrawy ale coś koło tego)
ale dzieki za rade,poszukam w google,pozdrowka
Szczegolnie teraz gdy mam dziecko, poznalam duzo kolezanek na placu zabaw, sporo z nich ma podobna sytuacje jesli chodzi o prace tzn jej brak (ja na tle mam najlepiej bo jakby nie bylo prauje choc sa to poczatki), tak wiec oprocz tematow dzieciowych mamy drugi wspolny temat.

po jakim czasie bede mogla normalnie wrocic do szkoły? [link widoczny dla zalogowanych] To bardzo młody duchem człowiek, mimo że po 80-tce.

Tam ci pomogą. Pełne garnki mi przestawia tesciowa albo mąż Trzy tygodnie szybko miną, tylko uważaj na siebie, żeby nie przyplątało Ci się jakieś przeziębionko. Pozdrawiam wszystkich toxoplazmowców (damy radę!) a chcialabym 11 kg. [link widoczny dla zalogowanych]
Mocne więzi zostawiłam w Polsce i bardzo mi ich brakuje W sensie towarzyskim jest cienko, mieszkam w malutkiej miejscowości, więc wiesz jak to jest. kadrowa P.Jadzie Kowalczyk - nigdy nikt nie pomyslal,ze ona ma 45lat kazdy z nas myslal o 28 lat, pewnego razu na kursie powiedziala swoje lata bylo zaskoczenie,smiech i na tym sie skonczylo. i na tym sie skonczy. Ale.......... Ale nie wiem czy nie lepiej (łatwiej i taniej) byłoby zacząć studia w Polsce i w trakcie się przenieść. mialem laser biostymulujacy 3x po zabiegu i odczuwam lekkie mrowienie. Jakis czas temu poznalam turka przez internet, w te wakacje chcemy sie spotkac - mam przyjechac na wesele jego siostry, on chce mnie predstawic rodzinie.
Aaaa jesienna mamo miłego rysowania...a ile Twój synuś ma???
Po prostu ogromne.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)