Droga Marto powiem Ci tylko tyle że jestem o 15 lat starsza

PostWys³any: Pi± 11:26, 21 Mar 2014    Temat postu: Droga Marto powiem Ci tylko tyle że jestem o 15 lat starsza

By brzuszki szybko się nie znudziły, można ćwiczenie „brzuszków dowolnie modyfikować unosić nogi w górę i jednocześnie podnosić biodra w górę. [link widoczny dla zalogowanych] ja byłam na giszowcu u pani kasi,jak ktoś nie zna to taka z zieloną grzywka przynajmniej ostatnio miała :-a) ludzi to tam za dużo jak dla mnie,straszny gwar,tragedii nie było ale mój mąż nie padł na kolana,to oznacza ze może być parę tygodni później byłam u Pana Wojtka Nooo i... o cenę już nie pytam - przeczytałam na stronie
To dramat co zrobiła mi Idiotka na głowie.
http://www.allegro.pl/item180986798_orbitrek_ magnet_hammer_4145_nowa_dostawa_.html
Przy jednym wsztrzyknieciu dostawałam wówczas 2mg morfiny na 5min., pompka została ustawioa tak bym nie wsztrzyknęła sobie za duzo, nie mogłam przysciskać szybciej niż co 5 min.

Poprostu sobie \odpuściłam\. [link widoczny dla zalogowanych] ja też nie mam żadnych włosków, tylko taki meszek biały, ale taki jak na całym ciele.

Norprolac ma najpierw opakowanie startowe, które kosztuje ok. I osoby, które zakrywają rany, mają infekcje, stany zapalne, a te, które pozwalają na to, by rany były odkryte, codzień je kąpią i przemywają raz na jakiś czas wodą utlenioną, mają w okół ran i grotów czysto, przejrzyście. ja tez szukam madra i inteligentna kobiete w wieku po 45 latach. Odzywka powinna miec odczyn 3,5 PH lub więcej . Ach i jeszcze jedno pytanko może ktoś próbował dofinansowania na komis z UP. [link widoczny dla zalogowanych]
Jestem juz 10 dni po zaplodnieniu i juz sama nie wiem co o moich objawach mam myslec. ale te wizy... Dlatego nie kombinując tak jak ja.. Witajcie. mialam z corka podobna sytuacje,od poczatku,krwawienia-zywa czerwona krwia....luteina nie dzialala,tzn dzialala 2 dni i dalej krew,pozniej d*phaston,tez raz dzialalo raz nie pod koniec 2 m-ca wyladowalam w szpitalu i przyjmowalam d*phaston+nospa,bo bolal mnie brzuch,mialam krwiaki,jeden raz pekl,pojawil sie drugi i tak w kolko,az uslyszalam-lezenie tutaj nic pani nie da,w domu tez moze pani lezec i brac leki,szane sa pol na pol,ze ciazy sie utrzyma.....tez widzialam,jak kobieta poronila,bylysmy same w sali...nic przyjemnego,nerwy.....traktuja nas bardzo przedmiotowo,niestety,zero wspolczucia,zrozumienia. co do salonu lovely look to mam tylko jedno doswiadczenie,ale z tym na 3 stawach.Pamietam jak jeszcze przed strzyzeniem ogladalam moje piekne wlosy w lustrze,a potem jak wycieto mi ich polowe,to bylo straszne i dlatego omijam ten salon!Chcialabym zapytac o salon alfaparf na mlynskiej-ile kosztuje tam farbowanie wlosow ze strzyzeniem i modelowaniem??pozdrawiam wszystkie katowiczanki szukajace dobrego fryzjera Jak my chcemy zmienić fryzurę,łatwo możemy wyprostować włoski i już.A właścicielkom prostych włosów trudno jest zrobić loki.Wiecie ile sie trzeba trudzić nad burzą loków na głowie?A potem sie wychodzi z domu i pod wpływem powietrza zamiast anielskich loków jest szopa.Prostownica niszczy i umartwia włosy.Jak teraz będziecie często je prostować to w przyszłości już loków nie będziecie miłały,bo przesuszone włosy nie chcą się skręcać.Cenię dwie rzeczy ryginalność i naturalność.Nie zmieniajcie się pod wpływem otoczenia.Bądźcie jedyne,wyjątkowe z pieknymi kędziorkami xD .Czasem mam takie sytuacje że podchodzą do mnie jakieś dziewczyny (prostujące włosy)i mówią Weś sobie prostuj włosy,napewno ładniej by ci było.Rezultat?-Możliwe,że zazdrość.Ja odpowiadam,że lubie swoje włosy.
Także jesteśmy zadowolone i dalej sie naświetlamy dzień w dzień pozdrawiam, kasia
A jeśli chodzi o takie miejsca myślę, że jednym z lepszych jest Good Time day spa, mają nowoczesny sprzęt, plus świetną kadrę.