Hej U mnie dziś waga znów bez zmian Ale chociaż dobrze,

PostWys³any: ¦ro 3:14, 26 Mar 2014    Temat postu: Hej U mnie dziÅ› waga znów bez zmian Ale chociaż dobrze,

Chcialabym wiedziec jak spedzaja czas fajni i WOLNI mezczyzni. [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam Zapraszali oczywiście jak bym był ambasadorem wszelkiego złota na świecie.
a oto wlasnie katnik wiekszy http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Hausspin ne_Tegenaria_atrica.jpg i [link widoczny dla zalogowanych] 4%99kszy lubwww.nuzban.scholaris.pl/zwierz/k/katnidow.htm
Każdy z poziomów robisz przez 10 dni, są 3 poziomy.
Zadowolona?Właśnie znalazłam ich oferte i się zastanawiam...Troszkę kosztuje...Będę wdzięczna za odpowiedz.A moze ktoś inny mi doradzi?

Dzieki w kazdym razie za odpowiedz. [link widoczny dla zalogowanych] pracujesz?

Są obleśne chodz moj palec krwawił i lała sie ropa. Latem tego roku wróciłam z wczasów, staję na wagę, a tam - 76 kg!!! Przestraszyłam panią Ulę MOZE BUTELKE COLI-----nieeeeee ........finka [link widoczny dla zalogowanych]
- tabliczka czekolady Zrobiłam to dla siebie,dobrze bądź nie bo urośnie trochę przez to że ustawiona jest prawidłowo kość więc będę miała ok 180 cm, ale widziałam pacjentów a dokładniej mężczyzn z dwoma nogami do wydłużenia dawali radę. Nie wiecie gdzie uszyc opaske elastyczna? -ale przecież za indywidualną opiekę pani położna zgarnia po 300-500 pln od pacjentki .. Przesyłam Wam fluidy ciążowe pamiętajcie prędzej czy później zostaniemy mamami, musimy w to wierzyć,to co w naszej mocy robić żeby były większe szanse ale też zachować spokój. Może ktoś ma doświadzenie albo wiedzę albo jedno i drugie by coś pomóc. no ale ile...
zeby nie trwalo to zbyt dlugo..
to naprawdÄ™ pomaga polecam