i co pomoże ktoś??????????????????????????????????????????

PostWys³any: Sob 6:39, 22 Mar 2014    Temat postu: i co pomoże ktoÅ›??????????????????????????????????????????

A ponieważ przegięłam ostatnio z kawą czuję potrzebę oczyszczenia się z toksyn, dziś wypiłam tylko jedną - jeszcze wczoraj 4 szt !!! [link widoczny dla zalogowanych] super ze ktos poruszyl w koncu ten temat ja mam 42-43 i tez oczywiscie cięzko zakupic jakis fajny but podpisuje sie jak najbardziej pod petycja i trzymam kciuki zeby cos sie w koncu udalo zrobic..chociaz szczerze mowiac czarno to widze sklepy z butami sa nastawione maksymalnie na zyski czyli na sprzedarz obuwia w typowychrozmiarach 39-40..o nas juz nie mysla..czy oni uwazaja ze nie ma kobiet ze stopami wiekszymi niz 41??
tak po przyjezdzie do Angli jest jeszcze okolo 10 przystankow
Nie boli, czasem swędzi lub lekko piecze.
Piszesz ze niema diet cud i tu sie z Toba zgadzam w pelni.
sn - poród siłami natury

A chcialam wam jeszcze powiedziec ze ja nie mam netu w domu, wiec wieczorami i w weekendy nie moge odpowiedziec. [link widoczny dla zalogowanych] ok dzieki Octavia

wiele razy spotykalam na ulicy cale rodziny arabskie... Pryskam na kolczyka sprayem anty bakteriowym 4 razy dziennie . za duzo bo pijane kobiety są ..... Asik25- ja też bralam -Bromocorn- stopniowo, tzn. nie ma to jak sobie humor z rana poprawić hahahahaha [link widoczny dla zalogowanych]
cze ja dzisiaj 5 dzionek ciezko jest zero efektow tluszczyku ile bylo tyle jest podrawiam papa Po roku chodzenia na depilację IPL i marnych efektach zdecydowałam się na Light Sheer. M.M. Fajnie że jest takie forum. w kreske ci Nie wiem co oznacza normalne jedzenie tak do konca ale wydaje mi się ze jem normalnie.Od okolo roku olalam calkowicie odchudzanie,kalorie,wybieranie produktow itd.Nie glodze się,staram się jesc zddrowo i regularnie.Nie odmawiam sobie czegos na co mam ochote.W koncu nie od powietrza przytylam te17 kg.Ale mimo wszystko wymiotuje.Nie dlatego ze mam wyrzuty sumienia czy ze chce schudnac lub nie utyc.Wymiotuje dlatego ze sprawia mi to ulge.ze pomaga się to wyladowac i tez dlatego ze często brakuje mi umiaru.Wiem ze będę wymiotowac więc jem dalej.Na pewno nie rzucam się na jedzenie z glodu. Ciekawa jestem....