Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

I co wy na to oswiadczenie?

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Czw 2:11, 20 Mar 2014    Temat postu: I co wy na to oswiadczenie?

do ponczoszanek>>> ile was jest? [link widoczny dla zalogowanych] Dojazd tez roznie - zalezy od pracodawcy.
Jemu chodziło o doświadczenie walki o prawdę,
teraz waze 69 bo troche sobie odpuscilam i postanowilam sie wziac za siebie.

Wychodzi więc na to, że spotkamy się w większości pewnie najdalej przy recepcji, bo jak przyjedziemy to pewnie nam powiedzą że brak miejsc ( a juz tu nas mało nie jest z podobnym terminem). [link widoczny dla zalogowanych] Tutaj musi być siła która podniesie płytkę paznokcia do góry.

Nie orientuję się - zywa - jak sprawy wyglądają w księgowości, czy tam też mogą być takie zaległości? kasia----niby prof Lebensztejn jest lekarzem z którym wartopgadac o szczepieniach Hmmm a czy jak już się zrobi kolczyk , to można go po jakimś czasie wyjąć tak bez żadnych konsekwencji ? (...) nie ma powodów, dla którego miałbyś odmawiać sobie porannej kawy z kofeiną. Na szczęście gdy widzę pająka od razu go zabijam. [link widoczny dla zalogowanych]
Zrobię im dziś na obiad kurczaka z warzywami, kupiłam cukinię i kalafiora, do tego marchewkę i ryż. Ja jestem z moim partnerem w związku od dwóch lat. szkoda ze jest to reka bo w zaden sposob nie da sie ukryc tego miejsca jak jest ciepło. jak czesto myjecie krecone włosy i jakim szamponem zeby nie było siano Czy to o Zamenhofa było? heh ;] Wszystko wskazuje na to, ze wlasnie cierpie na ta przypadlosc.
Eurydyke nie wiem co masz na mysli mowiac zaraz po czy od razu?
dodam iż farbowałam już włosy i często je prostuje oraz suszę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)