Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

ja kupilam na stronce--www.lida-inne.wizytowka.pl -- i jest

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Czw 16:21, 20 Mar 2014    Temat postu: ja kupilam na stronce--www.lida-inne.wizytowka.pl -- i jest

Narazie nie zanotowałam spadku wagi (trudno się tego spodziewać po tygodniu ćwiczeń , ale niewątpliwie mam lepsze samopoczucie i tak jakby było mnie ciut mniej. [link widoczny dla zalogowanych] Co zauważyłam po 16dniach to jedynie twardsze mięśnie i lekki zarys tych kresek po obu stronach nie wiem czy wiecie o co mi chodzi tak pionowo lecą, ale to widać jak napnę mięśnie.
Wazne tez jest, zeby byc w miare wyluzowanym i z usmiechem na twarzy, moze bez przesady ale lepiej wygladac na czlowieka pelnego energii i zrelaksowanego a nie na zmeczonego zyciem i zestresowanego ponuraka.
różnicę w długości nóg, wrodzoną albo po wypadku.
z bezsennością jest jak z wszystkimi innymi przypadłościami naszych czasów - ciężko ją wyleczyć, bo nie potrafimy higienicznie żyć i higienicznie spać.
a pracodawcy nie będą decydować czy mogę rodzić ,bo nie ponoszą żadnych kosztów .
i nic.

jak można zapisać się szybko do endokrynologa? [link widoczny dla zalogowanych] baaaaaardzo duzo, nie wiem czy to mozliwe by było???

Facet, który nie potrafi bronic czci swoich kobiet, jest w kulturze islamu postrzegany jako ostatni mieczak i nalezy mu sie wylacznie pogarda. AgaAneczka (albo ktokolwiek inny) mozesz cos powiedziec wiecej na temat salonu a dokladnie fryzjerow (kogo unikac a do kogo biec?) Jestem umowiona do jakiejs babeczki niestety nie zapamietalam imienia. -rozmaz niezbyt czytelny z powodu licznych erytrocytow. Gruba i tak własnie trzymaj Nie jestem dietetykiem i nie wim jak daleko to sięga w czasie, moze się mylęmówiąc o danym dniu może to ma reprkusje na dłuższy czas. [link widoczny dla zalogowanych]
Krytyka że miała dobre a zrobiła niepotrzebnie to przejaw hipokryzji . z tego wszystkiego podałam złą datę operacji bo to przecież już 27 sierpnia a nie września, podświadomie oddalam od siebie ten termin bo to juz za 2 tyg Przecież już o tym dawno pisałem. Możesz zjeść nawet trzy steki, jeśli chcesz, staraj się jeść zielone, liściaste jarzyny, nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. A moze w takim wypadku po prostu najlepiej jest połaczyc pływanie z fitnesem? W tym przypadku nie masz co sie martwic, bo spokojnie na ciemny braz zafarbujesz, a jak nie do konca pokryje to za 2 tyg znowu. Zupelnie jakbym spedzila pol dnia w salonie pieknosci.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)