Jak rodziłam pierwsze dziecko, to od początku miałam ból

PostWys³any: Czw 8:26, 27 Mar 2014    Temat postu: Jak rodziÅ‚am pierwsze dziecko, to od poczÄ…tku miaÅ‚am ból

ale robisz z igly widly [link widoczny dla zalogowanych] Dziwnym uczuciem jest chęć zrobienia zakupów,gdy w sumie z lodówki wolno ubywa.Rzadko ją uzupełniam,bo nie muszę.
mnie bolał jajnik w czasie okresu, zwłąszcza jak siadałam albo wstawałam, przeszlo z okresem, ale nadal bola mnie piersi!!!

Moje wyniki z badania krwi były w porządku oprócz : [link widoczny dla zalogowanych] dywaniczek ile kosztuje ten bellergot > pytam bo juz tyle kasy zostawiam w tej aptece i wszystko na nic.

No to się wybrała na wycieczkę do Krakowa(bo u mnie nie robią takich badań) gdzie badanie potwierdziło uszkodzenie nerwu łokciowego.(19 czerwca). o obcięciu na zero wymaga spooooro odwagi Ale wlsoy szybko rosną,teraz jest lato,z krociutkimi wlosamia nie bedzie goraco,zawsze można nosiać jakieś letnie kapelusiki,czepeczki,chustki na glowę a do jesienieni wlosy już odrosną,bedą zdrowe po takim cięiu i w naturalnym kolorze Mińskiej ( przychodnia Remedis) jeśli chodzi o dzidzie naprawdę polecam, a jeśli chodzi o inne rzeczy to nie wiem Mam nadzieje, ze to bezpieczna metoda to kiedys na pewno sobie ten zabieg zafunduje W zeszłym roku byłam nad morzem i było fajnie. [link widoczny dla zalogowanych]
czesc ja mam aparat ilizerowa na nodze trosze to boli ale da sie wytrzymac naj warzniejsze jest jakie sa efekty puzniej .ja juz mam noge wydlurzina i jestem bardzo z tego zadowolona jak cos to piscie to muj nr gg8911336. chyba macie cos w tych szafach nie ma kilogramy Eurydyke NIBY zneutralizowala mi ale dalej porazka... Kupiłam sobie zapas tych tabletek bo jedno op. Np moja siostra nosi rózowe bluzeczki i i nie wygląda w nich jak pusta pannica tylko tak ładnie, dziewczęco. A ja ponawiam pytanie w temacie wykształcenia....