Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic

PostWys³any: Pi± 20:48, 21 Mar 2014    Temat postu: JeÅ›li znajda siÄ™ osoby które bÄ™dÄ… chcialy cos doradzic

to Ty wyluzuj i czytaj dokładniej, a będziesz wiedziała o co mi chodzi, bo ja nie mówię, że ktoś o wzroscie 174cm nie może mieć 56cm w pasie [link widoczny dla zalogowanych] jestem bardzo zainteresowana powiększeniem ust, szczególnie górnej wargi.
Wrocilam w zeszly poniedzialek poznym wieczorem, powrot smutny jak zawsze, a moze jeszcze bardziej, skoro przed wyjazdem cale popoludnie przeryczalam w domu.
A propos tego zapalenia, to sie nazywa kieszonka dziąsłowa
nie było to kompfortowe biorąc pod uwagę świeży szew na szyi.
wrocławskiego)

Normalka, ja schudłam 10 kg w 3 miesiące bez diety, jak karmiłam [link widoczny dla zalogowanych] moja mama całe życie zawodowe była położna i NIGDY nie zarabiała 600 zł!

Mocno sie tyje po operacji!? witam, zaopiekuję się dzieckiem w rejonie Krzyków. Na kolację planuję pół pomidorka,ogórek zielony i mała cebulka. powtorzylas badania ?? dowiedziałam sie po porodzie o chorobie córki to był szok. [link widoczny dla zalogowanych]
Nie mam pojęcia co to za pająk był ale nie chciałabym go ponownie spotkać. srednio odpowiada mi opcja, kiedy sie namecze, wycierpie a efekty beda marne... 10 dni to stanowczo za malo dla oczyszczenia organizmu,ale lepsze to niz nic. A chcialam wam jeszcze powiedziec ze ja nie mam netu w domu, wiec wieczorami i w weekendy nie moge odpowiedziec. napisal zeby nie przemywac woda utleniona i spirytusem noi tak wlasnie zrobilam i wyszlo mi to na dobre. dla mnie to było idealne rozwiązanie, bo jestem strasznym śpiochem i odmierzanie wody po nocy byłoby dla mnie niezłym wyzwaniem... --->zywa, gdzie zniknęłaś?