Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Jej znajoma tworzy takie cudowne kompozycje, ale nie sÄ… one

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Pon 11:04, 24 Mar 2014    Temat postu: Jej znajoma tworzy takie cudowne kompozycje, ale nie sÄ… one

rro70djnypz7yprf moq7h3lx07djo97 46uazbgf6it [link widoczny dla zalogowanych] Fe!
Jan Hammer - Crockets theme - sama muzyka
ale nie mart sie ona zaczeła we wrzesniu, gdzies w kwietniu bedzie piękna blondyneczka..

Z panią psycholog poruszyłam dziś kwestię tego co czuję do Pawła, czy jest to zauroczenie, a może miłość, boję się, że jutro spotkamy się i to będzie na zasadzie cześć cześć, a ja tak bardzo chcę czegoś więcej, nie lubię prosto po pracy wracać do domu, tak samo po sesji, idę na spacer, w ogóle moment w którym wchodzę do domu jest dla mnie trudny od zawsze, dla większości z was dom to azyl, miejsce do którego chcecie wracać, ale u mnie jest inaczej, cierpię z tego powodu [link widoczny dla zalogowanych] Moja internistka skierowala mnie do ginekologa-endokrynologa - i super.

ps.gratulacje,ze mnie też leszcz komputerowy kawa z bitą śmietaną. Chodzi mi konkretnie o powiekszenie piersi Myję raz do dwóch razy w tygodniu i używam szamponu garnier fructis do wlosy zniszczone i przesuszone, mimo ze nie mam tragicznych wloskow jezeli chodzi o suchosc bo juz je wyleczylam ale z tego szamponu jestem bardzo zadowolona i uzywam jeszcze maski fructis fale i loki kosztuje ok 13 zł tez dobra;d hey dziewczyny- widzę, że powstało kolejne forum tematyczne związane z prolaktyną [link widoczny dla zalogowanych]
słabizna no i dobam, że dośc dużo sie ruszam bo odstawiliśmy z mężem auta i wszędzie gdzie sie da chodzimy pieszo i to szybkim krokiem. Poszłam tam z waszego polecenia, a to co mi tam zrobili woła o pomstę do nieba. Takuś,po 10 dniach,od operacji , jechałam do kliniki,wieczorem(koniec Pazdziernika) sama Wczoraj mąż powiedział mi, ze jest bardzo duża różnica. Santana Jak czytam te wszystkie wpisy , to jakbym czytała o swoim życiu. Jak one sie brzydko i nie naturalnie układają podczas mowy.
no i jeszcze pije taką herbatkę figura detox, która pomaga usuwać toksyny z organizmu.
moje jeszcze nie umieją za wiele gadać ale bywa że przychodzą obie i tak śmiesznie kładą mi rączki na kolanie albo ramieniu pochylają sie i coś zawzięcie tłumaczą po swojemu , patrząc przy tym prosto w oczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)