może to nie tyle co wzrost co poprawa jędrności, tak mi s

PostWys³any: Pon 20:29, 24 Mar 2014    Temat postu: może to nie tyle co wzrost co poprawa jÄ™drnoÅ›ci, tak mi s

czemu wy płacicie??? [link widoczny dla zalogowanych] zeby byly bardziej sprezyste? Najpierw zacznij ćwiczyć!
Niestety nie powinno się niczego jeść, żuć czy pić (w wyjątkiem czystej wody), każde wzięcie czegokolwiek do ust niweczy skutek głodówki (uruchamiamy soki trawienne, zaczynamy odczuwać głód, organizm nie przechodzi na odżywianie wewnętrzne, które jest celem głodówki).

Marinno ,zaproś ich na kawkę to nie będą walić i będzie spokój [link widoczny dla zalogowanych] Jako kraj purytanski zlosliwy zawsze bedzie dla wszystkich dziwką.

Moje zwolnienie skończyło się tydzień temu. sluchajcie!!te wlosy to kosmos!!!! poszlam do innej fryzjerki... Leczenie jest długotrwałe i bolesne. dzis mam 20 i takim oto sposobem od 3 lat mam swietnego lekarza ginekologa [link widoczny dla zalogowanych]
Lewatywa jest wybawieniem dla mnie i moich nietypowych jelit. ale warto sie troche zmusic i poprobowac.nie wolno sie poddawac- 'NIGDY W ZYCIU'' wątpliwy 0,900-1,100 nie miałam cały dzień dostępu do netu więc nawet nie widziałam Twojego pytania wcześniej , jak tylko przeczytałam zaraz dałam odpowiedż. dardzo dobrze Tak trzymaj tylko nie jedz wiecej niz 1500kcal . Pozdrawiam Nikomu nie powiem, nawet WAM, wybaczcie!
ok.
wiec radze wam dziewczyny po zakonczeniu kuracji stosunkowo wiecej mozecie jesc ale nie bez przesady powoli!!teraz tez zaczelam pic ta cherbatke wlasnie dzisiaj kupilam i pike piersza szklanke mam nadzieje ze efekty beda takie jak w zeszlym roku teraz wiem ze po calej kuracji trzymac caly czas norme w jedzeniu przez jakis czas zeby to wszystko sie uregulowala a wiec POLECAM!!!!!!!!