Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Na szczescie tez mielismy psa, ktory je zagryzal.

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Sob 19:31, 22 Mar 2014    Temat postu: Na szczescie tez mielismy psa, ktory je zagryzal.

Zaplanowaliśmy z mężem, że sfilmujemy nasz poród, zrobimy pełno zdjęć. [link widoczny dla zalogowanych] w całej rozciągłości .........
bleee
Cześć,
Pamietajcie, ze klamry sa rozne!
badanie - 99 zł
Hej, Zocha 48

Autentycznie zmniejszył mi się apetyt ! [link widoczny dla zalogowanych] I poszłam, do psychiatry, do psychologa, na indywidualną terapię.

Robilam pierwsza glodowke w marcu 9 dni i schudlam 4kg wiec szalu nie bylo, teraz pewnie bedzie podobnie ale tym razem mam zamiar wytrzymac 14-15 dni. To po co prosisz o zdjecia znanych ludzi, jesli KAZDA albo KAZDY ma - wg ciebie - albo zrobiony lifting /nawet Jarre czego udowodnic nie mozesz, smieszne/, tylko po to, by powiedziec, ze nikt naturalnie nie moze wygladac mlodziej a jesli wyglada swietnie i na 20 lat mniej to jest po operacji i basta? a ja czasem tesknie za takimi zadupiami : On nie chce się leczyć. pokazywali mi miejsca godne odwiedzenia... [link widoczny dla zalogowanych]
Regine-jutro wędruję do apteki po kelp- tylko napisz mi jeśli możesz jaka to firma,ok?? Kupiłam sobie tabletki na wypadanie włosów, zobaczymy jak to będzie czy w ogóle zadziałają! do wiola75 Będę miała dzisiaj gości. Roy Gates - We Rock Together Jestem 2 miesiące po abdominoplastyce, czyli pełnej operacji powłok brzusznych, łącznie ze zszyciem rozstępu mięśnia prostego. Enzetka masz rację, ja tez przed operacją po przeczytaniu na forum o cewnikowaniu troche sie bałam.
czesc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)