, nie mam co się tłumaczyć - byłam na imprezie i uległa

PostWys³any: Pon 15:46, 24 Mar 2014    Temat postu: , nie mam co siÄ™ tÅ‚umaczyć - byÅ‚am na imprezie i ulegÅ‚a

W: [link widoczny dla zalogowanych] Torbiele to przekleństwo mojego życia, a pierwsze dostałam jako nastolatka. Obiecnie pracuje W biurze, codziennie do 16.
brzydka?
a tak powaznie to co napisalam to tylko garstka.
nie chodzi mi o tzw rozwod koscielny...

Jak nie zapomnę zdjąć majtek. [link widoczny dla zalogowanych] 3.

racje i jednoczesnie pozwalajace stracic pare kilogramow. to Wy Polacy powinniscie sie zastanawiac, co z Wami jest nie tak - - - - Nie !! gggg na stałe masz powiększone usta? Co za moralnosc! może twisterek? [link widoczny dla zalogowanych]
smaruj brzuch i nogi w pachwinach balsamem juz od początku ciąży bo tam najczesciej pojawiają się rozstępy. Po kolejne odpadła by wersja urodzenia maleńkiej w klinice bo jednak 150 km to przy rozpoczętej akcji porodowej to jednak trochę... intensywne ciepło nie brzmi zachęcająco, ale już za późno, umówiłam się na 28 na wizytę u lekarki z tego osteomedu (dziękuję) co prawda przeraziły mnie ceny zabiegów, ale cóż zrobić, gdy chce się być ciągle młodą... v.v.v. -Szymon Majewski A jakie można zadać pytanie, kiedy oni wszytsko juz powieidzeli w czasie kiedy zadawali ci pytania. Rzeczywiście można popaść w psychozę, dlatego ja już nic innego niż ten topic nie czytam.
6 mc.
Nie chce mi się jeść, njagorszy był moment jak maż mnie wołał na obiad.
@ o czasie - chyba jednak nam zostaje in vitro
Do lady_in_red21