Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Nie wybieraj siÄ™ do szpitala z pomalowanymi paznokciami, zw

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Sob 23:12, 22 Mar 2014    Temat postu: Nie wybieraj siÄ™ do szpitala z pomalowanymi paznokciami, zw

wole miec 160 cm i kazdego faceta niz 180 cm i zyrafe w zoo [link widoczny dla zalogowanych] Ostatnio wołałam posiłki do zabicia pająka w pokoju, idę do łazienki za jakieś 5-10 minut, a tam DRUGI taki sam.
I ogólnie słyszałam, że Broma jest jednym z lepszych lekarzy od nosów, zaraz po Szczycie.
asiuk87@go2.pl
http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/images/ub rania/sweter.jpg

Co robię nie tak? [link widoczny dla zalogowanych] Jeśli tobie pomogło to dobrze.

Ja za wiele nie mogę powiedzieć na razie, bo zażyłam dopiero 2 razy po 1/4 tab, ale staram się ograniczac jedzenie. A ja miałam zaledwie 17 lat bo nie miałam jeszcze okresu!! poza tym jej twarz nie pasuje do reszty ciala, ktora nie powiem, jest zgrabna ale pasuje do dziewczyny starszej i...ladniejszej, a jablczynska miss swiata nie jest. dobre są jeszcze palette color XXL teraz wyszły nowe kolorki ale często uczulają musisz sobie zalecany test zrobic chyba ze nie masz uczulen na farby mysle ze jeszcze raz i bedziesz sobie mogła zrobic swój wymarzony kolor pozdrawiam [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
i od rana leje. ja pracuje fizycznie bardzo ciezko niebede zdradzac szczegolow w kazdym badz razie na hali gdzie panuje temperatura 0 a kurczaki maja nawet do -10 stopni i musze gniesc te kury taka fucha!!! jesi byscie byli tam razem było by duzo łatwiej i radze ci tak zrobic Myślę że przyczyna tkwi w tym że Bóg zawsze daje wolny wybór na zasadzie rób jak chcesz. to nie jest przykład godny pochwały a wręcz przeciwnie !! moj wloski lekarz skierowal mnie wlasnie na usg...wynik we wtorek,ale watpie we wlasciwa diagnoze Co do listy to tak mi powiedziały drogie panie w recepcji że trzeba miesiąc przed zgłosić chęć porodu u nich podając termin porodu oczywiśćie przybliżony w przypatku sn to z OM, a ja niestety nie zapisałam się jeszcze na takową listę bo w moim przypatku dr L ma ostatecznie wyznaczyć termin na ostatniej wizycie tz 30.07 ponoć zanotował wstępnie w karcie termin na 03.08 ale jak będzie okarze się praniu.
w Koszalinie gdzie praktyka kosztuje 10 tys moze ktos mi podpowie czy w tym rejonie mozna jÄ… odbyc taniej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)