Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Gwna www.6bszkola44.fora.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

o jak fajnie znaleźć pokrewne dusze.....u mnie 27 tydzień

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Czw 12:48, 20 Mar 2014    Temat postu: o jak fajnie znaleźć pokrewne dusze.....u mnie 27 tydzień

Aż położna (ta z flegmą) wlazła i mówi : [link widoczny dla zalogowanych] ale tak na serio zycie sklada sie z tak samo potrzebnych smutkow jak i radosci.
Jak wy dziewczyny nosicie torebki?
mam powazny problem lekarz stwierdzil prawdopodobnie wczesne stadium ciazy u mnie ale dzisiaj zobaczyłam ze krwawie nie wie co sie dzieje bardzo sie boje.
No ok zdjęcia są retuszowane, gwiazdy bez makijażu wyglądają gorzej, to dlaczego podczas jakiś imprez np.
A i jeszcze jedno kosmetyczka ???

Pobolewa mnie brzuch, mam wszystkie objawy na @, która spóźnia się już/dopiero 2 dni. [link widoczny dla zalogowanych] Wiecie myslalam kiedys ze faceci tak musza i ze nalezy sobie darowac nerwy i pretensje, ale dopuki mnie nie dotknelo to bylam bardzo tolenacyjna .

Mam wrażenie, jakby mój organizm przez dwa tygodnie zafundował mi zestaw objawów ciążowych, a teraz sobie odpuścił. Witaj Anilay! fryzjerzy sa przygotowani do obslugiwania maszynki, a gdy maja wziac do reki nozyczki- trzesa im sie rece. puchatka 74 dreszcze są zwiazane z odtokszycznianiem organizmu poczytaj na forum o meizitang dziewczyny pisały ze to tak na poczatku potem mija zreszta ty juz jestes po 7 i juz ok to my jeszcze dziewczynki musimy poczekać ,ja na wszelki wypadek odstawiłam kawe nawet mnie nie ciagne . No nic, będzie co ma być. [link widoczny dla zalogowanych]
tylko co wtedy z kiecką????? Tzn podnoszę łydki, a reszte zostawiam na ziemi.. Idzie wiosna i zaczyna sie problem niestety, wiec jesli kiedykolwiek obilo sie wam cos o uszy piszcie miales potem mile sny, albo przygody sam ze soba? Ktoś napisał, że dodatkowo sprzedaje nowe skarpeteczki, majteczki, rajstopki, tanie „chińskie zabawki czy nawet spineczki i gumki do włosów. Kryminał to malowanie trawy na zielono przed przyjazdem zarządu-śmieszne sms-y że trzeba przygotować to i to bo przyjeżdża warszawka... A że karmę piersią, to nie mogę dać sobie popalić.
Ja mam kolczyk od tygodnia i musze przyznać że mam kilka komplikacji, np.
cena 120 zl Łuków województwo Lubelskie
Jest tez cos na ksztalt odrostów.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Gwna -> Koodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo