Obydwóch ładnie wołają na nocnik

PostWys³any: Sob 8:34, 22 Mar 2014    Temat postu: Obydwóch Å‚adnie woÅ‚ajÄ… na nocnik

Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… [link widoczny dla zalogowanych] potem skocze do apteki pozdrawiam!
Norprolac powinien być przyjmowany raz na dobę przed snem z niewielką ilością pożywienia.
z wyjazdem pod namiot albo do lasu ...ogolnie nie lubie chodzic po lesie bo kiedys dawno temu wlasnie poszlam z klasa na wycieczke do lasu ide ide ide az tu nagle moja twarz otula pajeczyna a na niej ogromny pajak mialam spotkanie oko w oko z pajakiem ...spierniczalam chyba 120 na godzine podskakujac i machajac rekoma nie wiem jak i kiedy znalazlam sie na ulicy ,i od tamtej pory jak juz znajde sie w lesie staram sie nie chodzic miedzy blisko rosnacymi drzewami...uhhh jak sobie to wspomne to mnie trzesie ....ostatnio w domu tez mialam pajaka ale moj pies go zalatwil a ja z moimi corkami stalysmy na schodach i sie darlysmy ....pajaki to okropienstwo ...
ooooookkkkkk to nie to bo te dwie znam przecież ale i tak dzięki za pomoc, kurcze jestem zły na siebie bo nagrałem kiedyś to i bym wgrał tylko na yt i bym pokazał, takie właśnie jak niby hawajskie, ale nie jestem pewien
Dla takich ludzi jak ja to kolejny dowód na to że jeżeli kogoś to nie spotka to nie potrafi wspolczuć.

Byłam dziś u Gin i po badaniu stwierdziła, że zapalenie zostało wyleczone. [link widoczny dla zalogowanych] A gadaja ze faceci są jak WC-albo zajęci ...albo ZASRANI.

pa [link widoczny dla zalogowanych] Tym razem tak nie będzie, za bardzo się cieszę z tego co osiągnęłam po zakończeniu głodówki zmienia się smak, do tej pory nie jadłam mięsa Nie chce juz miec zabiegu bo i tak nie pomaga. [link widoczny dla zalogowanych]
Kosmetyka: Na koniec wlasciciel wystawy zaproponowal zdjecie z brachyelma smithi ( badzo spokojny ptasznik- cuda wyczynial z nim najpierw go poklaskalem potem wzialem na reke.. Boyzone mam 2 pytania Oczywiście decyzja w tej sprawie należy zawsze do lekarza. A ja jestem na 16 dniu dzisiaj i efektow zadnych nie widze. 6)Technoboy - Into Deep (A1 Rocco & Bass-T Remix)
CzujÄ™ siÄ™ SUPER albo 2 SUPERY ha ha ha ha
hehehe ja tez bylam sama w domu kiedy nagle zobaczylam cos olbrzymiego sunacego po podlodze dziwne bo mial i \rece:
Pamiętam jak lata temu takie zapalenie moją mamę dopadło.