Po schudnięciu utrzymujcie wagę przez około roku to wasze

PostWys³any: ¦ro 21:36, 19 Mar 2014    Temat postu: Po schudniÄ™ciu utrzymujcie wagÄ™ przez okoÅ‚o roku to wasze

Tam również rozmawiamy na ten temat. [link widoczny dla zalogowanych] teraz musze znowu zaczac jesc ta LUTEINE zeby dostac ponownie okres.. Jak poskromić apetyt?
jak desperatnie ie bede podrywac gosci w markecie .

miałam skierowanie do chirurga a ze nie wiedziałam co mnie czeka nie poszłam bo to miało być pod koniec roku szkolnego a musiałam isc na zakonczenie. [link widoczny dla zalogowanych] Czy ktoś moze miał taki przypadek, albo slyszał o takim przypadku?

czy Wam podczas jazdy tez czasem uginaja sie kolana? Zakupiłam Yorka -zima i niebezpiecznie by biegać na dworze-czuje sie teraz świetnie, ćwicze 1h co 2 dzień na najnizszym obciążeniu (przed TV), po takim wysiłku cała jestem mokra, na początku tez myślałam że serce mi wyskoczy. pozdrawiam buziaki Świat uczuć to jest taki gęęęsty las. Jak już wszyscy w pracy się przyzwyczają, to wtedy może powiększę sobie ciut bardziej, żeby nie było dużej zmiany w krótkim czasie. [link widoczny dla zalogowanych]
Ja mam 16 lat i mały torbiel na lewym jajniku.Dobrze,że poszłam do lekarza, ponieważ miesiączkowałam a raczej dwutygodniowałam(mam co dwa tygodnie).Jak na razie ciąża nie jest dla mnie...Od niedzieli zaczynam brać Lutenyl i witaminkę. Nie dosyc ze narzekaja to jeszcze maja pretensje do PH.Zapraszam chociaz na jeden dzien w teren.Pracujecie na na 2 zmiany po 8 godz i koniec,reszta was nie obhcodzi.Nie dosyc ze narzekacie to zle robicie zaladunek samochodow i nie raz sie trafi,ze towar nie dojedzie:/ masz do czynienia jedynie jak to sam nazwales jako hobby. Ktos wie czy dzialaja, czy daja tylk taki delikatny efekt? mam tak samo a przyklad sportowej elegnacji? Ból był OKROPNY, brałam no-spę.
Oni wszyscy tam dziwnie mówią i robią dziwne miny.
Dodam tylko, ze paradoksalnie ulge sprawialo mi polanie tych ran bardzo goraca woda, przestawalo swedziec,ale to byl naprawde obled.Wracajac do meritum, wtedy zaczelam przygode z oczyszczaniem.
A co tematu rodzenia w prywatnej klinice to też jestem zdania że wolę zapłacić w recepcji określoną sumę niż zastanawiać się ile włożyć do koperty wszystkim po kolei...