Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Pozdrawiam!

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Sob 9:53, 22 Mar 2014    Temat postu: Pozdrawiam!

Ja również studiuję, jestem samodzielna, podobno bardzo atrakcyjna, ble, ble, ble... [link widoczny dla zalogowanych] Jedni piszą, że są super a inni że to są trampki takie same jak za 20 zł.
Niestety, tego salonu juĹĽ tam nie ma.

Dziewczyna nie wiem jak miała na imię. [link widoczny dla zalogowanych] Wydaje mi się, że ta moja wersja jest bogata w składniki.

x Orbitrek jest cichutki i wygodny w użyciu (nie ma \załamanych\ kroków). Ciesze sie, ze topik powolutku sie rozwija. moze i to nie bylo madre ale żyję Czy ktos moze mi potwierdzic moj wybor ??? [link widoczny dla zalogowanych]
cokolwiek kupię, zaraz żałuję!!! The Clash - Rock the Casbah A ceny do przejścia. Cześć! Na razie jest spoko. Kolejny fryzjer (dla mnie za doogi bo koszt cięcia u niego to ko 70 zł) jes na Grodzkiej (bliżej Wawelu, po stronie PizzyHat). ..
ja brałam gynalgin jakieś dwa tygodnie temu i do tej pory wylatuje ze mnie ta papka razem z krwia we wtorek pojde do ginekologa ale do tej pory to mnie chyba szlag trafi
Nie jestem aktywna fizycznie, mimo, że sporo chodzę to jednak nie uznaję tego za wysiłek.
z drugiej strony takie 2 tygodnie moz by mnie nie zabily.
a jakby to nie pomogło, czy sa jakies inne sposoby?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)