Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Ranking kosmetyczek

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: ¦ro 1:44, 26 Mar 2014    Temat postu: Ranking kosmetyczek

70% nawet nie czytala Pisma Swietego!!! [link widoczny dla zalogowanych] 3 mam kciuki za Was dziewczyny,damy rade;]przemeczymy sie teraz zeby w niedlugim czasie zmienic rozmiar na kilka nr mniejszy,pozdrowka;] Pewnie że jest hrabina, zresztą ród Tyszkiewiczów jest znany jak Zamoyscy czy Czartoryscy, ale jak wcześniej pisałam co to ma do rzeczy.
Nawet jeśli wg Ciebie to spora inwestycja, to warto, bo lepiej jest mieć jeden dobry biustonosz i prać go codziennie, niż pół szuflady nietrzymających niczego 75D kupionych bo tanie
Na początku drętwiały sporadycznie, teraz prawie co noc, rano nie czuję obu rąk, często też małego palca u dłoniach, pomocy!

Polecam - Klientka (stała) [link widoczny dla zalogowanych] On jednak powiedzial ze nie chce ryzykowac bo zrobilam mu zbyt duzo krzywdyi ze w to nie wiezy.

ja dzis mam 11 dzień Ja dotychczas nie piłem żadnych soków, nic nie spożywałem jadę na samej wodzie gazowanej. Akryl łatwo usunąć z naturalnych paznokci. a ja brałam miesiąc temu całe opakowanie i schudłam 9 kilo teraz mam 58 kilo i wyglądam rewelacyjnie, właśnie zamówilam drugie opakowanie. imagination- just an ilussion [link widoczny dla zalogowanych]
/. Całkiem niedawno dowiedziała się że ma toksoplazmą , którą zaraziła się już po porodzie. ale piszecie Oj dziś to będzie puściutko tu u nas , wszystkie pewnie po długim szykowaniu się ruszyly w stronę Kościoła (oswajać sew uczucie Ja dla odmiany idę popatrzę na Małysza i innych latających chłopaków Pozdrawiam mam nadzieje że to nie przypadek i że meridia nie ma negatywnego wpływu na nasze \embrionki\....jednak zdaje siebie sprawe, że negatywne skutki tego typu leków mogą pojawić sie po kilku latach...... Chodzi o utwot ELTONA JOHNA. Związane jest to z opóźnioną reakcją zaspokajania ośrodka sytości w podwzgórzu.
takĹĽe uwaĹĽam ĹĽe jak zwykle polacy spierniczyli
Zdziwiło mnie to pytanie, bo niby ja mam o tym decydować?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)