RSI to pogarszająca się sprawność kończyn górnych ogra

PostWys³any: Wto 19:44, 25 Mar 2014    Temat postu: RSI to pogarszajÄ…ca siÄ™ sprawność koÅ„czyn górnych ogra

Witam [link widoczny dla zalogowanych] Gdzie 'gorsze' zło? Nie widzimy co czas robi z naszymi najbliższymi - matkami, ciotkami itd.?
Dzisiaj wygląda już naturalnie i jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak długo efekt się utrzyma.
Zazdrośc przez prawie wszystkie kobity przechodzi Wiadomo, że nikt ideałem nie jest, a to że coś sobie ktoś poprawi to już jego sprawa.
www.noelrecruitment.ie
Hm moze trafilas na taka oferte, mniejsza z tym i tak najpierw musze zalozyc linie telefoniczna a potem wybrac sobie dostawce internetowego.
U mnie 70 DD i wcale sie nie zmienjsza mimo ze wszystko inne chudnie

Szczypce cholernie bolały i teraz mam na d górna kóleczką małą fajbanke (od szczypcyma sie rozumiec) babka kazał mi używac maść TRIBIOTICK na razie looz prebywam woda utleniona jeszcze. [link widoczny dla zalogowanych] Niektorzy robili badania

Przestraszyłam Ciocię w szkole W odpowiedzi pierwszy raz usłyszałam, że sprawa trafiła do pierwszego księdza a następnym razem jak zadzwoniłam to powiedzieli mi że jest już u trzeciego-przewodniczącego. jak będę w ksiągarni to popatrzę na te pozycje. to znaczy z trzma pojemniczkami. Najlepsze jest to,że okazało sie ze trzeba zrobic cesarke bo łożysko sie odkleja i golenie było nie potrzebne. [link widoczny dla zalogowanych]
Mają jakąś głośną maszynę i od siódmej z minutami warczą niemiłosiernie. :/ Kupiłam dekoloryzator loreala. Otcotko, a jak Twoje oczko po zabiegu? Na złość, gdy znieczulenie przestało działać w domu, złapał mnie tak okropny ból, że płakałam, aż do przyjścia mojej mamy, która kupiła mi \Ketanol\ w tabletkach - silny środek przeciwbólowy. Nie jem mięsa, serów, mleka, jogurtów itp. coś tam że jak w końcu zejde z tego łóżka to go zamorduje i już nigdy więcej seksu...itp. Co powinnam zrobić??
Dodatkowo moja waga spadla o niecale 2 kg drugiego dnia diety i od tego czasu nie spada w ogole, mimo,ze przestrzegam diety bardzo starannie,a nawet jem mniej niz jest zalecane.