to wyskakuje 4244 pozycje.

PostWys³any: Nie 19:37, 23 Mar 2014    Temat postu: to wyskakuje 4244 pozycje.

Bałam się jak jasny pierun! [link widoczny dla zalogowanych] Sama cce zakładac tipsy kupiłam nawet maszyne..? nie zgadzasz się, mówisz o tym.
porażka
czesc dziewczyny!
bez wzgledu tak naprawde czy jest do wyrwania czy problemowy.

aż po 3cm to na co ci niska waga? [link widoczny dla zalogowanych] chciałabym abyś zapytała czy napewno nie lezy sie na oddziele podczas wydluzania,czy mozna w domu prowadzic dystrakcje.

oczywiscie godziny snu jedzenie spacerki itd. Koleżanki chodzą do szefa i są zadowolone ja na razie zapuszczam włosy do ślubu. Pokoju...nie widział jej ktoś ? Aha i jeszcze jedno.rano jak byłam wzglednie żwawa popisałam trochę (pod różnymi nickami) do tych niby lekarzy lub specjalistów,którzy wypowiadają się na forum o m/l.i mam dziwne przeczucie,że do tych profesji to im bardzo daleko.żaden z nich nie odpowiedział własciwie na moje podpuszczone pytania.zbyli mnie jakimiś kretyńskimi odpowiedziami. Marcia wytrzymamy!!! [link widoczny dla zalogowanych]
powodzenia A co do kosmetyczek, to nie wszystkie robia źle... korzystałam z podgrzewacza ok. nie jest źle, czuję się lżejsza i ciuchy jakby luźniejsze się robią. Gdzie najlepiej zacząć , chodzi mi o miasto ? smutno mi ...znowu myślę o operacji i powiedziałam mężowi i siostrze ,że maja ze mna być non stop w szpitalu bo sama nie chcę tam być...przy siostrze po cesrce i po powikłaniach malutkiego ,siedziałam non stop i ja tak chce nawet jak sie obudze chcę ich widzieć i czuć i trzumać za ręke i dalej spać ...całe życie jak chorowałam to babcia ze mna jeżdziła i była ze mną i tak mi zostało ...dobranoc...jestem takie duże małe dziecko ,chyba jak każdy z nas ,pa ,smutno a,z tak boli ,tylko nie wiem gdzie ,chyba dusza bo serce to na bank Uwierz mi że na codzień spotykam się z niezłymi przypadkami gdzie kosmetyczka włożyła za krótki kolczyk do języka który się wrósł...
Dzieki z gory
są składniki z romantycznymi piosenkami wszech czasów, można od razu posłuchać
Najlepiej u mnie sprawdza się timotei- perfekcyjne loki ( szampon i odzywka) nie używam rzadnych pianek i zeli.