Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Gwna www.6bszkola44.fora.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

Witam Darek dzięki za radę spróbuję z tym Acardem cho

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 11:53, 22 Mar 2014    Temat postu: Witam Darek dzięki za radę spróbuję z tym Acardem cho

Zawsze Ci najmadrzejsi wypowiadaja swoje zdanie a nie proponuja nic lepszego ...czekam na propozycje nowego scenariusza hihihih [link widoczny dla zalogowanych] pls ratunku.
niektórych spraw nie jestem w stanie tolerować - co tak naprawdę związane jest z postawą, religią i kulturą muslimów - nieważne jakiego koloru skóry są)!!
wlasnie nadszedl czas by pojsc do fryzjera i az mnie korci by sprobowac galaxy na piastowskiej..........
niemożliwe.
TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI W PONIEDZIAŁEK SIĘ OKAŻE CO BEDĄ MI ROBIĆ Z KOLANEM BO MAM ZASTANE

ale z drugiej strony uczucie głodu zniknęło do węgli mnie nie ciągnie, no może ta kosteczka czeko ale to nawet nie jest każdego dnia. [link widoczny dla zalogowanych] -itd itp...poczytaj sobie w int tam sa podobne pytania napewo ci pomoga..

mi sie udalo Gdy poinformowałam go, że znajomości kontynuować nie będziemy, bo zbyt wiele rzeczy mi nie odpowiada, poza tym jest nieuczciwy, źle traktuje ludzi, własną żonę , i mnie też, jest niepoważny, nie można mu ufać etc. Samo zakończenie wg mnie też jest całkiem dobre-nie wygrywają przecież konkursu, tak jak to zwykle w filmach bywa i nie żyją razem długo i szcześliwie, co sperawia, że D.D.2 nie jest tak mdły. Co do upominku. Do niedawna też miałam z tym problem, piłam ok litra, teraz staram się dojść do 1,5... [link widoczny dla zalogowanych]
Teraz objawy już mam, od 2 dni okropny ból brzucha, problemy z oddawaniem moczu (jestem prawie pewna, że bakteria dostała się do cewki). Witaj dan .To ja postaram się Ci napisać jak było,ale takiego pietra mam ,że coś okropnego.Jak będę szła na oddział to mi chyba nogi odejmie.Im bliżej to tym gorzej na psychice. Najlatwiejszych w czasie wakacji na kredyt na tureckich plazach. dzięki wielkie za odpowiedź. Moj mnie kilka razy udezyl, jak sie dowiedzial ze spotykam sie z innymi ... Wiecie co jest dobre na oczy w takim przypadku? Ustawisz żelazko na 30st (czyli bedzie chlodniejsze od twojej ręki) i będziesz próbowała ją prasować takim letnim żelazkiem?
mam 162 i waze 49 kg .
Pozniej ja siedziałam na tym fotelu z gołym tyłkiem, a ona cos tam mowi do mojej mamy, no wszystko jest dobrze niech sobie pani popatrzy.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Gwna -> Koodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo