Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

zaczynaj od nowa,od jutra,dasz rade,przemecz sie-warto-wiesz

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Pon 8:21, 24 Mar 2014    Temat postu: zaczynaj od nowa,od jutra,dasz rade,przemecz sie-warto-wiesz

nooo to i przy okazji niech Ci ten kij wyciÄ…gnie......z tych wszystkich uczestnikĂłw ty jedna jestem sztywna aĹĽ do bĂłlu hihi [link widoczny dla zalogowanych] Polecam! ja choc sama zajmuje sie wizazem na codzien dlugo zastanawialam sie czy pomalowac sie sama czy poprosic ktoras z kolezanek wizazytek...
Ja poza tym uwielbiam gĂłry i nic nie sprawia mi wiekszej frajdy.
Czy moge sie dowiedziec ile kosztuje taki aparat łącznie z całą opieką lekarską?
Sluchajcie, co mozna robic we Wloszech, nie znajac jezyka narazie tak dobrze?

Po co ktoś to w ogóle drukuje skoro większości asortymentu nie ma... [link widoczny dla zalogowanych] agusia wielkie dzieki.to wydaje mi sie calkiem prawdopodobne.dziekuje

Dobrze,że wierzymy w Boga, bo gdyby nie ON to nie dałoby się znieść tego wiecznego czekania. Fluoryzacja - nakładanie bezbarwnego żelu z fluorem. To jest czas dla mnie Są oczywiście na parafii sytuacje kliniczne kiedy ksiądz musi poświęcić swój dzień wolny dla dobra ogółu cokolwiek to znaczy. Siema Ja jestem za tym żebyście zadzwoniły i się poprostu umówily Po co się tak męczyć Heeejjj MARTIN LORENZ (przepraszam za zła pisownie) [link widoczny dla zalogowanych]
jam mam blizne na ramieniu i zachodzi troche nad przed ramie ma ok 15 cm, i mam ją brzydka bo mam bliznowca i podczas operacji wyciagania srub i blachy wytną mi tego bliznowca i zrobia ladny kosmetyczny szew, lekarz nie daje mi gwarancji ze nie bede miala znowu tego bliznowca ale ja mysle ze bedzie ok, po wtedy mialam reke w gipsie i moze dlatego sie tak brzydko zagoilo, no i wlasnie po tej operacji mam chodzic na lasery i smarowac masciami , pierwsze slysze ze nie wolno No to co ja mam robić? ja podobnie, juz się przyzwyczaiłam do bromergonu i biorę, a w zasadzie kończę pierwsze opakowanie oczywiście jedna tabletka na noc, nie jest tak źle A Oldusi się udało, ma dwie kreski i zapisała się już do grudniówek. Patrick Swayze, zagrał epizodyczną rolę w DD2 i ten film od razu okrzyknięto kolejną częścią Dirty Dancing. Cześć tak jak pisałam jeżeli chodzi o Warszawę to w twoim wypadku wchodzi w grę tylko Selekt bo oni mają również w soboty i niedziele ale właśnie w tą sobote się zaczyna i ja się też nie załapałam.Wejdż nawww.select.edu.pl. po drugie, czy zawsze opóźniają one dzień rozpoczęcia krwawienia miesiączkowego?
Nie wspomne już o tym, że jak się trafia jakieś buty rozmiaru 42 to sa to albo jakies zawyżone, albo oklepane, wstrętne CZARNE BUCIORY, albo jakies buciory jak dla starej babci.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)