Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

znalazlam wlasnie taka torebke na allegro, zastanawiam sie c

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Wto 22:46, 25 Mar 2014    Temat postu: znalazlam wlasnie taka torebke na allegro, zastanawiam sie c

także w Bydgoszczy???? [link widoczny dla zalogowanych] Gruba, pamiętaj że M czy każde inne psychotropowe leki, mają bardzo głęboki wpłym na nasz organizm....na kafe, były juz rózne tematy dot. ja ćwiczę przez 30 minut, ale to dlatego, że mam co spalać myślę, że 20 minut też wystarczy, najważniejsze, żeby ćwiczenia nie zaczęły nam się przykrzyć.
Tego sie nie da zrobic na zasadzie jadlospisu na 3 dni

mi pomogły masaże [link widoczny dla zalogowanych] i sama się zastanawiam jak ona się tam zmieściła.

to sa jakieś bardzo eleganckie buty??:> co taka cisza ? Fakt, po dkoloryzjacji włosy maja piekny, sraczkowaty kolor, ale przecież to tak sie od razu farbuje na kolor jaki się chce. Dzwonił potem a ja nie mogłam zapomnieć. Nie czuje się na tyle dobrze żeby ćwiczyć choć jestem zwolennikiem fitness i innych aktywności). [link widoczny dla zalogowanych]
witam serdecznie.mój problem zaczal sie jakies 2 miesiace temu.mam 20 lat i niesamowity problem z malym(v)palcem lewej reki.dretwienie od 2 miesiecy nie ustepuje jest caly czas czaem tez w palcu czwartym.czuje dretwienie niezaleznie od pory czy zmeczenie.mam trudnosc w utrzymaniu przedmiotow z powodu nie dokladnego wyczowania go.prosze o komentarz i rade.dostalam skierowanie do neurologa z podejrzeniem uszkodzenia nerwu lokciowego.pozdrawiam Ostatnio powiedziałam mu, że łysiejący młodzi faceci są złosliwi a On popatrzył na moje usta. Dietka jest cudowna, nie bywam w ogóle głodna (na poprzednich dietach umierałam z głodu). czasem mysle, że niektórzy ludzie w naszej Polsce powinni sie leczyc na chamstwo i zawisc dojazd na terenie warszawy 10zł. Namówiłem moją narzeczoną na fryzurę i jakieś farbowanie. Nie wiaodmo od kogo to sie wzielo, i nawet jesli ode mnie to czy on czegos nie ma i jak ja sie wylecze czy znow czegos nie bede miala.
o panstwowych szpitalach od kolezanek i rodziny slyszalam tyle zlego ze w glowie sie nie miesci ..
wiec to jest mozliwe.
I ciekawostki o moim Turku- po wielu miesiącach zaczął się odzywać i I love you, kiss you, miss you etc.Zapytany o szczegół w postaci żony - opowiedział mi historię, jak to rodzina zmusiła go do małżeństwa, grożąc odcięciem środków na edukację itd., itd.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)