Awidność wysoka i powiedzieli ,ze mam się nie martwić.

PostWys³any: Pi± 22:55, 21 Mar 2014    Temat postu: Awidność wysoka i powiedzieli ,ze mam siÄ™ nie martwić.

Strasznie długo to trwa [link widoczny dla zalogowanych] Słuchajcie,a co ze szczepionkami dla maluszków?Dają jakies po porodzie? Może jeszcze zobaczysz, a jeżeli nie, to chyba niewiele stracisz.
...Mi jak na razie się udaje i nie wymiotuje Za każdym razem, kiedy \chcę\ to zrobić myślę o was, o tym co piszecie, o tym ile to już trwa u niektórych z was, jak bardzo bulimia nas niszczy...
Na pocieche - mam b.

Oktavko, Tobie nie zazdroszczÄ™. [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam wszystkich i trzymam za Was kciuki !!!

Swędzenie, sucha skóra. Hej dziewczyny, ja mam 30 lat i jestem ze Świdnicy. juuz wiem... hi hi a jaki kolor? [link widoczny dla zalogowanych]
mnie niestety nie pomogło. Witam wszystkich. W koncu kto szuka ten znajdzie a ja mam dosc zamartwiania sie tą blizną, chce odzyskac normalne zycie i miec gdzieś to co mam na rece, przyzwyczailam sie choc nie akceptuje tego ale trudno. Piąty dzień zaliczony! za duzo telenowel, za malo serialu jak nppp persona non grata, czy killer czy inne, za malo prawdziwosci, za malo werwy, za duzo makaronu Powiedzcie skąd się wziął i co to za pająk ! Witaj Ja30- jestem po twojej stronie, ale musisz pzmiętać że M nie będziesz brała cały czas, i jeśli nie będziesz jadła regularnie (mówimy o dietetycznych posiłkach to choćby nie wiem co będzie jojo!!
Po ostatniej wizycie na basenie (po 5 latach przerwy) przeraziłem się swoją formą i postanowiłem coś z sobą zrobić !!!
A gdzie ty wykonywalas ten zabieg ??
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych