Teraz ważę 100,5

PostWys³any: Pi± 23:47, 21 Mar 2014    Temat postu: Teraz ważę 100,5

Co mam z tym zrobić. [link widoczny dla zalogowanych] Bariera jest jezyk. czy to tak trudno pojąc?
Należy dużo pić niektóre dziewczyny piszą ze im sie chce bardzo mi sie nie chce i musze o tym pamiętać.
Nie widzę na jedno oko a właściwie widze bokami oka rany na oku są okropne ( widziałam na angiografii)Na drugie oko widze co raz gorzej ale co zrobic?
Flora bakteryjna w ustach niszczy nam zeby jesli ich nie myjemy.

Poczucie humoru fryzjerów to też atut ! [link widoczny dla zalogowanych] Ja chodzę na Długa do Pani Agnieszki do Eric Stipa , wiec jesli ktos szuka naprawde dobrego i poleconego fryzjera to spokojnie ja moge tą fryzjerkę polecic.

niektorzy mowia ,ze lepiej zelowe ,bo lepiej wygladaja i nie lamia sie drudzy ,ze akrylowe? Wycieczkomaniak ale się cieszę że się odezwałaś powiem ci, że czasem się zastanawiałam co u Was słychać, dziewczynki już pewnie duże, za chwilkę 4 latka, pewnie że wybaczamy ale obiecaj poprawę i napisz koniecznie jak się macie, czy chodzą do przedszkola, i czekam na fotki, adres na pocztę chyba jeszcze pamiętasz? moi drodzy ... Widze ze to jednorazowe powiekszanie surgidermem to tez strata kasy, tyle ze ten nieudany błyszczyk na szczęście jest 10razy tańszy. Zgadzam sie z kims ,kto pisal wyzej . [link widoczny dla zalogowanych]
I TO MA BYC PROFESJONALIZM. Nie wiem czego sie mam spodziewać a wiem że lekko nie bedzie. Co do serków pleśniowych - coś w tym musi być. Dawno mnie tu nie było Waze 58,5 kg przy wzroscie 162cm. Z przyjemnościa pójdę z dzieckiem do teatru, muzeum i w inne ciekawe miejsca. Mysle, ze w takim wypadku to lekarz moze pozwac Ciebie o straty moralne i nie tylko.
Zwariuje nidługo bo nadal nie wiem co mi jest.