Candy Dulfer - Lily Was Here

PostWys³any: Sob 3:19, 22 Mar 2014    Temat postu: Candy Dulfer - Lily Was Here

o haha i tak ja bolało ze poduszke przegryzła hehe [link widoczny dla zalogowanych] witam chciałam zapytac czy jest ktoś z tej miejscowości i czy jak myślicie cięzko njest tam znaleźć prace na wakacje? Jak będziesz miała jakąś propozycję to daj znaka, tu (pewne że wiadomość dojdzie) lub na gg.
Dziś mój trzeci dzień 6W.

Jeśli chodzi to polecam na Krolewskiej chyba ? [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam :*

Jasne ze normalne ze dostalas okres podczas brania luteiny- bralam ja 6 cykli,wiele razy dostawalam w trakcie,To nic zlego,trzeba ostawic tabletki z chwila wystapienia krwawienia. mam pytanie.jaki trzeba miec ubytek zeby wydłużyli noge na ubezpieczalnie? Ja kompletnie od już prawie dwóch miesięcy nawet o tym nie myślę.. Staram się jeść mniej i zdrowo i zmalazł! Przecież te dzieci kiedyś będą też pracowały i ponosiły koszty za następne pokolenia [link widoczny dla zalogowanych]
Jesteś pewna tych słów? Biobsja nic złego nie wykazała ( robiona dwa razy). aaa... profesjonalne forum: pare lat temu brałam amfetamine-po to oczywiscie zeby schudnąć xDD Więc tak:najpierw myje włosy szamonem(może być taki do skrętu włosów,ale uwaga!Jeśli ktoś nie ma naturalnie kręconych włosów taki szampon nie spowoduje,że pojawią się na głowie loczki i fale ,on tylko poprawia naturalny skręt),nakładam odżywkę NIVEA na skręt fal i loków.Trzymam chwilkę a następnie spłukuje letnią (nigdy nie zimną!!)wodą(zbawienie dla włosów,suchych i puszących się ;P.Nie szoruje włosów ręcznikiem,tylko najpierw je wyciskam,a następnie nakładam ręcznik na głowę i delikatnie go wduszam we włosy.Po tej czynności stosuję balsam poprawiający skręt NIVEA i suszę włosy suszarką z lekkim nawiewem,tak aby ich nie przesuszyć.Nie rozczesuję.Dopiero rano,po wstaniu z łózka czeszę je i używam do nawilżenia i natłuszczenia wosku.Nakładam go troche na rękę , łapię włosy w garś pociągam pasmo od nasady(ale nie od samej skóry głowy,bo włosy będą wyglądały na przetłuszczone),lekko ciagnąc w dół.Po puszczeniu pasma robi mi sie superowy lok.I tak wszystkie włosy.jeśli chcemy mieć dużo małych loczków,musimy łapać każde małe pasmo i wykonywać tą czynność.Ale z woskiem trzeba uważać.Tylko to jest głupie że łatwo możemy przesadzić z ilością a wtedy wiecie...przetłuszcone strąki na głowie ;P. hej, mam do was goraca prośbe.
ja jestem już trzy tygodnie po wycięciu i tydzień po zdjęciu szwów i póki co nie rozeszło się, mają jakiś milimetr, może półtora.
Åšlub po 4 miesiacach....
Najbardziej gdy malo jem co jest zrozumiale.