Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Witam serdecznie!

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Sob 2:39, 22 Mar 2014    Temat postu: Witam serdecznie!

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] Mam nadzieję, że Twojemu synowi wyjazd się uda I że będzie chciał ponowić
Dziąsłą mogą nieco krwawić.
takie przypadki gdzie milosc rozkwita na ulicy czy w supermarkecie to chyba jakies ewenementy!
ogĂłrek zielony
zobaczymy jak dalej bedzie do konca daleko.
mieszkam tu juz 5 lat.

Ja w dalszym ciagu czekam w niepewnosci zeby zrobic test ciazowy [link widoczny dla zalogowanych] boisz sie zażywać lekarstwa??

kręglicka wygląda jak deska do prasowania, tak płaska ze nie widac nawet biorer, nie ma pupy, nie ma czym zakręcić. no i poszlam dzis w nich pierwszy raz no wlasnie nie wiem, dzis generalnie czwarta tabletka zaaplikowana wiec zobaczymy... Dodam jeszcze, że kiedy wyprostuję moje pożal się Boże fale, po godzinie mam fale od spodu i straszną szopę na głowie Już nie wspomnę jak jest podczas deszczu Jak je utrwalić? ćwiczyć codziennie? [link widoczny dla zalogowanych]
eeee tam od razu od początku, bez przesady jeden dzien przerwy to jeszcze nie tragedia...zawsze robie cw co 24 godziny, kiedys nie moglam wiec zrobilam po 36 godzinach i watpie zeby to mialo jakies konsekwencje a co jesli dostane okresu? ( xxxMoniisiia91 ) nie bardzo wiem co ci doradzic ..z tego co wiem to brzuch nie powinnien bolec a jak boli i nedaje ci to spokoju to powinnas skontaktowac sie ze swoim lekarzem ,, tym bardzej , ze u niego juz bylas i wiesz , ze jestes w ciazy ....z tego co mi wiadomo pierwszy trymestr jest najwazniejszy i dla ciebie i dla twojego malenstwa .. Witam, Moze i my tanczymy do tego co gracie... Polecam Magdę, fachowo strzyże włosy, dokładna, dobrze dobiera kolor i fryzurę, jedyny minus - troche drogo 150 zł A co sie dzieje z produktami przechowywanymi przez wiele lat w temperaturze powyzej 36 stopni C, nietrudno sobie wyobrazic. czy przed glodowka robilyscie lewatywe i czy pozniej pilyscie tylko nat.
zrezta tak dokladnie nie wiem co to jest, nie mialam zabiegu, bo mi to pękło, ale czekałam aż mnie wypuszczą przez dwa tygodnie...
(wczesniej cos tak szybk spiewane) i ->EJ NANANNAANA EJ NANANAnANNA
ulala lala lala lala

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)