Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

polecam

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Sob 2:00, 22 Mar 2014    Temat postu: polecam

yoko55 dziękuję kochana i tylko tyle powiem [link widoczny dla zalogowanych] Jeśli chodzi o to, gdzie podnosić swoje umiejętności fryzjerskie jednym z lepszych miejsc jest Akademia Stylizacji M.
to chyba zalezy od czlowieka bo mi pigmentum casstellani wcale nie pomoglo troche zasuszylo tylko ale zaraz bylo to samo
[link widoczny dla zalogowanych] anson.html

Jest jakiś post o masowaniu.... [link widoczny dla zalogowanych] Ja mam kręcone włosy i powiem wam że nigdy w zyciu nie zamieniłabym ich na proste, mąż z resztą jest w nich zakochany.

Dziś zaczęli powtarzać wierszyk: kobietki! Pytajnik, Ale też ma swoją klientelę w jakim banku najlepiej zalozyc konto? [link widoczny dla zalogowanych]
jestem zacwycona! Wielokrotnie widziałam zdjęcia gwiazd sprzed operacji i po operacji wiele z nich nagle z małych ust miało wielkie. ale tak jest sama widziałam na stadionie dziesieciolecia L po 30 zł Troll-Jimmy Dean ptaszynaaa ja ogólnie alkoholu nie piję i mogę się bez nie go obejść, dla mnie żaden problem, ale czytałam gdzieś na topicu że alkohol niewskazany przede wszystkim z tego względu że po jednym drinku czy piwie jest odlot i straszny ból głowy. kupon pojawi sie : Ja również się cieszę wraz z Tobą!
Pozdrawiam , trzymajcie siÄ™!!!!!
co do swiezych blizn to nie mozna na nich wykonywac zabiegow typu dermabrazja czy laser bo to im moze jeszcze bardziej zaszkodzic.
czy rownoczesne leczenie partnera jest KONIECZNE?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)