Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna www.6bszkola44.fora.pl

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Co ja zrobie w lato?

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Czw 14:52, 20 Mar 2014    Temat postu: Co ja zrobie w lato?

Ponadto jest to dieta rozdielna. [link widoczny dla zalogowanych] czy była ładna czy nieładna albo czy miała trochę ciałą, a itak jej z tym było ładnie tylko czy rzeczywiście miała te niecałe 60cm w pasie, czy to tak trudno pojąć?
JEDNOLITY!
Dzikie miesko zaczelo wysychac i odslonilo na tyle paznokcia, ze dzis wycielam sama wrastajaca czesc o jaka ulga!
Nie mam pojecia co to za gatunek.

dlaczego w stresie musze jeść?! [link widoczny dla zalogowanych] Tak sobie myślę, że moża tak dziwnie się czuję przez te wielkie ilości wody jaką pochłaniam.

Zanim kupiłam sprawdziałam - urządzenie cieszy się wielką popularnością w USA i UK, zaryzkowałam ale tamtejsze opinię mnie przekonały a Britebox potwierdził działanie. - co to może oznaczać? Wredne żmiję szukające sensacji czuje sie bardzi cezkoi czas sie oczyscic, gratuluje super rezultatow!!!!!! przez pewien czas robilam wszystko zeby w chwilach intymnych czasem nie dotknal mnie w udo!! [link widoczny dla zalogowanych]
Ostatnio zmieniłam endokrynologa, zaproponowała operacje, jeszcze sie jednak nie zdecydowałam. Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie. Ja wysłaałam zdjecia mojej blizny do chirurga Dr.Merle z Katowic i proponuje mi wyciecie.A ja nie chce jej wycinac ,jeszcze nic dokładnie nie wiem musze sie umowic na konsultacje.Co sądzicie o tym specjaliscie.?czy jest dobry?Doradzcie mi cos. Jeżeli macie kaprys, bo chcecie wydłużyć nogi by podrosnąć, to nie radzę. Raz na noc zostawiłam otwarte okno było strasznie gorąco. Ja jestem już własciwie zdecydowana na powiekszenie i własnie tez marzę o ustach Adriany Limy Zapytam w takim razie czy zęby Pani tez leczy na NFZ czy raczej prywatnie,bo jak na NFZ to wiadomo jak to sie konczy.To ze powinni dokładnie tak samo pracowac ci prywatni jak i ci na NFZ to jest prawda.Ale szary człowieczek tego nie zmieni.O wszystkim zawsze decydował pieniadz,u nas w kraju,za granicą również.Ba ,powiem więcej,to boli,ze człowiek tyle jest wart ile ma w kieszeni.
Ja osobiscie wiem( co podaja ksiazki na temat ciazy) ze 14 dni przed pierwszym dniem okresu sa szczytowymi dniami plodnymi.
A co tu pisać jak u mnie waga od dwóch dni stoi na 76,2 i nie chce przekroczyć I-szej bariery 75 kg?!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.6bszkola44.fora.pl Strona Główna -> Kołodziej stara pinda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)