Jabłczyńska i symbol seksu???

PostWys³any: Czw 14:10, 20 Mar 2014    Temat postu: JabÅ‚czyÅ„ska i symbol seksu???

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). [link widoczny dla zalogowanych] witam Was wszystkich....jak milo czytac takie posty od Was...bo jednak czlowiek czasami nie ma z kim porozmawiac...doradzic sie...postanowalm tu napisac bo mam problem...i moze Wy mi doradzicie....Znam jezyk wloski dobrze..napewno nie perfekt ale bardzo dobrze sobie z nim radze...mam tam prawie cala rodzine...nie wiem czego naprawde chce iz studiuje tu w polsce...jestem tu tesknie za Italia rodzina,jestem tam tesknie za prostota Polski...nie wiem co robic...boje sie troszke zycia tam...i tak sie blakam...myslalam czy jest moze mozliwosc studiowania tam ale nei zaczynania od poczatku tylko odrazu przejsc na 2 rok tam ale nie wiem czy to jest mozliwe....achhhhh moze wy mi cos doradzicie?pozdrawim was serdecznie i jesli macie jakies pytania to piszcie bo italia jest mi jednak bardzo bliskaaaa Miałam łagodną zmiane ale chirurg mnie powiadomił ze to z czasem by sie w raka zamieniło wiec dobrze ze to wycielismy.
jestem z Wrocławia
kolor + płukanka + podcięcie 270zł.Może to trochę dużo, ale będę tam chodzić, bo wolę zapłacić więcej, ale mam efekt jaki chcialam i nie zniszczono mi włosów.
Naprawde.
Z 45-50 dni mam 31 wiec poprawa jest widoczna.
Może warto byłoby spróbować mikrodermabrazji, mi po serii zabiegów te mniejsze fragmenty blizn wygładziły się znacznie.

...ale ktos napisał-małe piersi nie wygladają zbyt estetycznie...-buahahah...wiesz co to znaczy mało estetycznie???no szok!!!!....ludzie dajcie sobie spokój-mały, duzy, obwisly, sraki siaki....itd.....mały jest własnie najlepszy, najladniejszy-sama mam duze cycki i wiem, ze tak naprawde kazdy facet woli mały-własnie estetyczny, zgrabny,jędrny....a nie duze balony-owszem, moze i zwraca uwage facetów, ale to ze sie ktos popatrzy nie oznacza ze sie to komus podoba....oj ludziska..... [link widoczny dla zalogowanych] Na prawdę nie ma żadnej diety cud na te głupie cycki ?

Codziennie wieczorem balsam a nie jak mi się chce i ćwiczę regularnie ok 3x w tygodniu a nie jak mi się chce a i moja cera też upomniała się o lewatywę, bez niej ani rusz co do mojego zamopoczucia po niej, to na poczatku jak stosowałam to czułam znaczą róznicę, była we mnie jakas euforia, radość, pozytywne myślenie, a tera... przyjmujac porody domowe (ok 1500 zł),czy pracując jako konsultantki laktacyjne (wizyta ok 250 zł)...Ja wychodze z założenia, że na zycie trzeba miec pomysł, wtedy będzie się miało pieniądze rano fajnie na nich rosa się skrzy.. Chicago bardzo wiele piosenek Everlasting love u2 [link widoczny dla zalogowanych]
no wlasnie, wszyscy juz tam są.. Witam dziewczynki,widzę że coraz więcej PRLOLAKTYNEK. Przyjdzie prawie wiosna i zacznie się dla was pora miłosna. Zdjołem buta skarpete i gaze, lekarz popatrzyl powiedzial ze nie jest rewelacyjnie ale jest lepiej. Jestem pod stałą opieką lekarską, poprawiało mi się znacznie. serdecznie nie mozesz wiecznie jesc 1000 kcal !!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.allegro.pl/item772142443_sukienecz ka_imitujaca_dzins_1_5_2_latka.html
Nigdy nie miałam nadwagi, ani nie byłam temu bliska.