nie głodówka ..

PostWys³any: Czw 8:40, 20 Mar 2014    Temat postu: nie gÅ‚odówka ..

badu-teraz to ja tez sie smieje z tego i opowiadam to znajomym ktorzy placza ze smiechu.Ale to co wtedy przezylam to byl koszmar ktorego nigdy w zyciu nie zapomne .papa. [link widoczny dla zalogowanych] http://www.niezapomnianeprzeboje.fora.pl Chodzilam do terapeltki ale ona byla chyba bardziej chora odemnie.
Chciałam mieć 2 dziecko ale na razie takiej szansy nie mam!!!!

to może być niedobór wit. [link widoczny dla zalogowanych] Nic prostszego :

Z rana odświeżyć włosy małą ilością wody (tak aby rękę trochę zmoczyć). Na drzwiach cennik strzyżenie od 80-120 witam, skończyłam brać Lidę dwa miesiące temu. Zapytajcie te ggggggg, czy zwroci Wam forse, gdy \cudowny\ pan Broma, pracujacy jako jedyny lekarz w cichociemnym MODEL - MED, spieprzy Wam zabieg. Najprosciej w swiecie nie rozumiesz [link widoczny dla zalogowanych]
Chcę zrobić sobie tipsy żelowe i wydaje mi sie, że są lepsze niż akrylowe pod wieloma względami. oczywiście wiem że mam to użyć dopiero po 2-3 tyg. Bylam na stronie TRR i wydawali mi sie lekarzami z misja, zamilowaniem. Obiecuje napisac swoje odczucia jak tylko dojdę do siebie. Pająki jak narazie nie wróciły i nie radzę im bo marnie skończą, ale mnie to kosztuję mnóstwo nerwów i was też. Rezultat jest tylko taki ze nie tyje dalej . czy tam mi doradza fryzurke?
3.