Witam wszystkich.

PostWys³any: Czw 9:21, 20 Mar 2014    Temat postu: Witam wszystkich.

A tak wogóle to dzień dobry życze wszystkim miłęgo dnia [link widoczny dla zalogowanych] Po_la, dzięki za info o serkach.
http://www.megaupload.com/?d=BGEJGSA7 -brzuch
wczoraj zjadłam musli z jogurtem nat, malutki obiadek z drugiego dania , owoc (jabłko , arbuz , banan) , startą marchewke , 2-3 deski z wędlinką.
wczoraj byłam W SALONIE TRENDY NA STAROWIŚLNEJ....

Np. [link widoczny dla zalogowanych] wcoraj siedzialam w aucie i na mojej nodze chodzil pajÄ…k!!!!!

Znalazłam sobie sama takie fajne dojście do oryginalnej Meridii zarówno 10-tki jak i 15-tki i chętnie pomogę też innym jeśli ktoś zechce. Napisz coś więcej, jakie czynności najczęściej wykonujesz, czy dużo siedzisz przed komputerem itd. Dziękuje dziewczyny generalnie od roku mam problemy łuszczycowo alergiczne obecnie jest to w miarę opanowane i muszę to tylko natluszczac tj prawa ręką.od 3 dni mam czerwone plamy na zgieciach łokci;(i zaczyna swedziec wizytę u dermatologa mam 24.07 co mogę teraz zastosować żeby to złagodzić?macie jakiś pomysł? U mnie po miesiącu takiej kuracji pojawił się meszek i włosy odrosły,piękne,geste i lsniące.Polecam ale trzeba byc wytrwałym . mleko = tutaj to nie wiem bo mleko ma wsciekle duzo wegli wiec wszystko zalezy od tego ile dodalas licz srednio 2g na lyzeczke jesli juz koniecznie musisz to dodawaj tlusta smietanke do kawy ale nie wolno przekroczyc dziennie 2-3 lyzeczek [link widoczny dla zalogowanych]
Dodam ze waze ok 67 kg porzy wzroscie 170! ja mam w nosie i H&M czytam ha em i C&A czytam c a. 695064404 W zwykłych sklepach mamy rozmiary 70-90 A-E. Omijaj potrawy i napoje słodzone aspartamem niech zgadne a ja lubie to chyba napisala kaisa skrzynka-nie lubie cie bo za dobrze cie znam !!! Jest tylko tu i teraz, nic więcej, więc zróbmy z tego co mamy dobry użytek.
Wiki może to nie ja powinnam to mówić, ale nie wątp!!
Prawie od tygodnia smaruje maścia ale czy to coś pomoze nie wiem, kurcze strasznie taka grubą mam tą blizne na początku była taka cienutka ale potem stawala sie coraz grubsza ;/ ajj.
Apropo grzywki.Ja też mam kręcone włosy,a zrobiłam sobie grzywkę.Prostuję ja lub spinam spinkami do góry,a gdy zdejme wsówki,jest prawie prosta.Jednak nie trzyma sie tak trwale jak po prostownicy.Tak więc dbam o nią w szczegółności,nawilżam,odżywkami bo szybko sie przesusza.Ale przy sprężynkach,prosta grzywka daje super efekt.Tylko trzeba poświęcić trochę czasu.Ja gdy nie mam czasu,np.gdzies jade,zawsze biore ze sobą wsówki.W razie deszczu-czapka z daszkiem i po kłopocie.Jeśli jednak się skręci (np.od potu w lato-trzeba to brac pod uwagę),do akcjii wkraczaja wsówki.I zaczesuje albo na bok,albo do góry.
Anka
jest piosenka, którą MUSZĘ zdobyć.Old Boy napisał,że tam ją mogę kupić, no ,ale ja nie wiem jak